Veszprém Futsal-DEAC

8 - 5

Recap

Már a második percben megszerezték a veszprémiek a vezetést, egy pontrúgásnál megfeledkeztünk Tatai Józsefről, aki becsúszva küldte a labdát Dobi kapujába. Nem sokkal később Rutai Balázs távoli bombájával módosult 2-0-ra az eredmény. A gyengébb rajt után Siska Gergő szépített, a csapatunkhoz nyáron visszatérő center az első bajnoki gólját szerezte. A félidő hajrájában ismét felpörögtek az események: egy szemre is tetszetős támadás végén Kántor tette fel az i-re a pontot (2-2). Sokáig nem örülhettünk az egyenlítésnek, hiszen a meglóduló Rutai remek passzt adott Pál Patrik Krisztiánnak, aki nem hibázott néhány centiről. Pár másodperccel a szünet előtt Two asszisztját értékesítette Rácz. A hat gól mellett nagy iram és több komoly lehetőség jellemezte az első húsz minutumot.

A térfélcsere után sem lassítottak a csapatok. Two szabálytalankodott a hatoson belül Bencsikkel, a büntetőnél Pál lába nem remegett meg. Kántor kezezése miatt a 28. percben ismét hatost lőhetett Pál, aki a kapuba bombázott (5-3). Egy hosszú indítás után Bencsik lépett ki, majd higgadtan a bal alsóba gurított, már hárommal ment vetélytársunk. A hátralévő időben Tóth Attila duplázott, és Tatai is megszerezte második találatát. A 8-5-ös végeredményt Pál Patrik Krisztián állította be a 39. minutumban. A 23 esztendős játékos négy góljával abszolút nyerőembernek bizonyult.